Eventy & catering

Promiňte ten název, tak třeba: náznak toho, co pro Vás můžeme učiniti…

V prostorách vinotéky Vám a Vašim přátelům nabízíme několik zajímavých programů:

Majitel v rozhovoru s hosty na letní akci na zahrádce vinotéky
  • soukromé akce jako jsou oslavy narozenin či posezení s přáteli… V uzavřené společnosti Vás nikdo neruší a ani předčasně nevyhání, více než čas nás limituje omezený prostor, více než 20 – 25 lidí se k nám prostě nevejde. Není pro nás problém připravit jakékoliv občerstvení, např. studený či teplý raut nebo různě obložené mísy.
  • řízenou degustaci vín, jejíž program sestavíme společně s Vámi. Chcete se zaměřit na některou z vinařských zemí nebo se zaměřit pouze na některého vinaře nebo Vám připadá zajímavější zaměřit se pouze na některou z odrůdu a její projev u různých vinařů? Anebo základní pravidla Jak degustovat? Připravenu máme např. i degustaci tzv. fortifikovaných vín: máte rádi portské, sherry, madeiru, marsalu, malagu…?
  • řízená degustace vín a sýrů je rovněž velmi oblíbená. 6 různých sýrů z celé Evropy a k tomu přiradíme 6 vhodných vín… Nebo vína a sýry z jedné země či oblasti, určitě se nabízí Francie, Itálie, Španělsko… Sýrové fondue?

Mimo vinotéku jsme schopni zajistit:

Advent ve vinotéce
  • řízenou degustaci vín (max. ale do20 – 30 osob) i se studeným občerstvením
  • volnou degustaci např. při příležitosti firemních večírků, plesů, otevírání, probíhání a zavírání čehokoliv, co si s vínem porozumí…